"Enter"a basıp içeriğe geçin

LGS Türkçe Özel Ders

Ortaokul öğrencileri, LGS ile geleceğini şekillendirecek. Bu onların gireceği önemli sınavlardan ilki. Tabi ki bu sınavda başarılı olmak zorundalar. Yetersiz göründükleri konular varsa bir an önce bu konuları bitirmek zorundalar.

Konuları bitirirken profesyonel bir yardım alma ihtiyacı duydularsa LGS Türkçe özel ders eğitimlerim sayesinde eksik kalan tüm konuları sınava kadar yetiştirme imkanı bulacaklardır.

Neden LGS Türkçe Özel Ders Almalısın?

LGS’de başarılı olmak için özellikle Türkçe sorularında yüksek netlere sahip olmak zorundasın. Bu netlere sahip olmak için de düzenli ve çok çalışmalı ve üzerinde düşen tüm görevleri eksiksiz yerine getirmelisin. Bu süreçte profesyonel bir destek alma ihtiyacın da olabilir. İşte tam da bu nokta da LGS Türkçe özel ders hizmetim devreye giriyor. Eğitim sürecini verimli bir şekilde değerlendirdiğimiz sürece başarılı olmamanıza imkan yoktur.

LGS Türkçe Özel Ders Avantajları

  • Tüm eğitimlerim öğrenci odaklıdır.
  • Tamamen size özel çalışma programları hazırlanmaktadır.
  • Yeterli olmadığını düşündüğümde herhangi bir ücrete tabi olmadan belirli bir saat sayısı dahilinde ek ders hizmeti de bulunmaktadır.
  • Özel dersler boyunca sürekli olarak soru çözümleri de bulunmaktadır.
  • Öğrenci bireysel olarak ders çalışırken, herhangi bir noktada takılması durumunda bana ulaşabilmekte ve o noktayı beraber çözümleyebilmekteyiz.

Sık Sorulan Sorular

LGS Türkçe dersi ile alakalı merak ettiğiniz tüm soruları sizler için bir araya getirdim. Tüm soruların cevaplarını aşağıda bulabilirsiniz.

TYT Türkçe özel ders ücretiniz ne kadar?

Ders ücretleri ve daha fazlası hakkında bilgi edinmek için iletişim bölümünde bulunan formu doldurarak bana ulaşabilirsiniz. En kısa sürede geri dönüş yapılarak detaylı bilgiler verilecektir.

Birebir özel ders dışında grup dersleri de veriyor musunuz?

İstekler doğrultusunda ve gerekli şartlar oluştuğu sürece grup dersleri de vermekteyim.