"Enter"a basıp içeriğe geçin

DGS Türkçe Özel Ders

Hayalinizde olan 4 yıllık lisans bölümünü kazanmak mı istiyorsunuz? Deneyimli bir öğretmenden DGS Türkçe özel ders almak istiyorsanız doğru adrestesiniz.

DGS, üniversitelerin 2 yıllık ön lisans bölümlerinden mezun olduktan 4 yıllık lisans bölümlerine yerleşebilmek için girilen bir sınavdır. Bu sınavda sadece 60 Türkçe 60 Matematik sorusu sorulmaktadır. Yani bu yüzden DGS Türkçe bölümüne çok fazla hakim olmak zorundasınız. Hakim olmak için de DGS Türkçe ders almak istiyorsanız doğru yerdesiniz.

Özel ders eğitimlerim sayesinde DGS Türkçe konu eksikliklerinizi tamamlayacak ve hayalinizdeki bölümü kazanmak adına gireceğiniz bu sınavda başarılı olacaksınız. Konu anlatımları ve soru çözümleri sayesinde DGS Türkçeye dair herhangi bir eksikliğiniz kalmayacak. Türkçe özel ders hizmeti için daha fazla vakit kaybetmeden iletişim formunu doldurarak bana ulaşabilirsiniz.

Neden DGS Türkçe Özel Ders Almalısın?

DGS Türkçe bölümü rakiplerinizle olan farkınızı ortaya çıkarak bir bölüm. Türkçe sorularından ne kadar çok net çıkarırsanız diğer sınava giren öğrencilerden daima önde olacaksınız. Sadece DGS sınavı için değil ileri ki dönemlerde gireceğiniz sınavlarda da Türkçe soruları mutlaka karşınıza çıkacaktır. DGS Türkçe özel ders alarak bu sınavda başarı sağlamanız içten bile değil. Üstelik alanında uzman, deneyimli bir öğretmenden alınan alınan özel dersler ile daha kısa sürede bunu başarabilirsiniz.

DGS Türkçe Özel Ders Avantajları

  • DGS Türkçe birebir dersler tamamen öğrenci odaklı bir eğitim hizmetidir.
  • Öğrencilerin tüm eksiklikleri belirlenerek uygun ders çalışma programları hazırlanır. Bu programlar saatlik, günlük, haftalık veya aylık şeklinde planlanmaktadır.
  • Amacım sadece öğrencilere ders vermek değil, aynı zamanda DGS için öğrencilerin motivasyonunu ve özgüvenini de artırmaktır.

Eğitim İçeriği

Sınava hazırlık kapsamında ders içeriği öğrencinin istek ve eksikliklerine göre belirlenir. Günlük, haftalık veya aylık olarak belirlenen plan içerisinde eğitim gerçekleşir. Haftalık veya aylık ders saati sayısı öğrenci ve tarafımca belirlenmektedir. Ayrıca eğitim boyunca ekstra soru çözümleri de bulunmaktadır. Bu özel dersler kesinlikle fark yaratmanızı sağlayacak.

Özel ders konu başlığıyla alakalı sık sorulan soruları sizler için bir araya getirdim. Merak ettiğiniz soruların cevaplarını aşağıda bulabilirsiniz.

Sık Sorulan Sorular

DGS Türkçe dersi konu başlığıyla alakalı sık sorulan soruları sizler için bir araya getirdim. Merak ettiğiniz soruların cevaplarını aşağıda bulabilirsiniz.

DGS Türkçe dersi hizmetini online olarak da veriyor musunuz?

Evet diğer eğitimlerimde olduğu gibi bu hizmetimi de online olarak vermekteyim.

Birebir özel ders dışında grup dersleri de veriyor musunuz?

Evet. İstekler doğrultusunda ve belirli şartlar oluştuğu sürece grup dersleri de vermekteyim.

TYT Türkçe özel ders ücretiniz ne kadar?

Ders ücretleri ve daha fazlası hakkında bilgi edinmek için iletişim bölümünde bulunan formu doldurarak daha detaylı bilgi alabilirsiniz.