"Enter"a basıp içeriğe geçin

AYT Edebiyat Özel Ders

AYT Edebiyat konularına tam anlamıyla hakim olmak sizin ellerinizde. AYT Edebiyat özel ders sayesinde hayallerinizdeki ünversiteyi ve istediğiniz bölümü kazanmak mümkün. Sözel öğrencilerin puanlamasında önemli bir yer tutan edebiyat dersini asla hafife almayın. AYT Edebiyat bölümünde ne kadar çok net yaparsanız diğer öğrencilerden olan farkınızı ortaya koymuş olursunuz.

YKS’nin 2. oturumunda bulunan Edebiyat Sosyal Bilimler Bölümünde 24 tane Edebiyat sorusu karşınıza çıkıyor. Üniversitelerin sözel puanıyla alım yapan bölümlerine yerleşebilmek için YKS sözel puanlarınızı yüksek tutmanız gerektiğini biliyorsunuz .Puanları yüksek tutmanın yolu da edebiyat netlerinizi yüksek tutmanızdan geçiyor.

Neden AYT Edebiyat Özel Ders Almalısın?

AYT Edebiyat özel ders hizmetim ile birlikte edebiyat netleriniz yükselecek. Konu anlatımları, ekstra soru çözümleri sayesinde kısa zamanda tüm eksiklikleriniz, beraber gidereceğiz. Eğitim sonunda farkı hissedebileceksiniz. Hem sınavı hem de geleceğinizi garanti altına alabilmek için özel ders almalısınız. Edebiyat özel ders hizmeti için daha fazla vakit kaybetmeden iletişim formunu doldurarak bana ulaşabilirsiniz.

Eğitim İçeriği

Edebiyat konularında dilerseniz tüm konularda dilerseniz de kendi belirlediğiniz konularda konu anlatımı ve soru çözümleri gerçekleştiriyoruz. Tamamen öğrenci odaklı yaptığım çalışmalarla eğitimin içeriği ve süresi farklılıklar gösterebilmektedir. Gereken tüm çalışmalar, ders programları ve soru çözümleri eksiksiz olarak tamamlanmaktadır.

Sık Sorulan Sorular

AYT Edebiyat özel dersi ile alakalı sık sorulan soruları sizler için bir araya getirdim. Merak ettiğiniz tüm soruların cevaplarını aşağıda bulabilirsiniz.

AYT Edebiyat dersi hizmetini online olarak da veriyor musunuz?

Evet tüm özel ders hizmetlerimi birebir olduğu gibi online olarak da vermekteyim.

Birebir özel ders dışında grup dersleri de veriyor musunuz?

Evet. İstekler doğrultusunda ve belirli şartlar oluştuğu sürece grup dersleri de vermekteyim. Grup dersleri için iletişim bölümünde bulunan formu doldurarak bana ulaşabilirsiniz.

AYT Edebiyat özel ders ücretiniz ne kadar?

Ders ücretleri ve daha fazlası hakkında bilgi edinmek için iletişim bölümünde bulunan formu doldurarak bana ulaşabilirsiniz. En kısa sürede tarafınıza dönüş yapılacaktır.